Cennik

WPISOWE – 390/rok  ( opłata bezzwrotna )

Wpłata wpisowego wnoszona jest za każdym razem po zakończeniu okresu trwania umowy. W przypadku przedłużenia umowy na kolejny rok, wpisowe zostanie obniżone do 250 zł.

W ramach tej opłaty zapewniamy każdemu dziecku :Ubezpieczenie, środki higieniczne – chusteczki nawilżane, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, artykuły do pielęgnacji -kremy, pudry, pastę do zębów, mydło hipoalergiczne. Indywidualne wyposażenie dziecka -nocnik, śliniak, zastawę stołową, materiały plastyczne, zabawy okolicznościowe -urodziny, bale itp.

CZESNE

Abonament – 1090zł/miesiąc  – cena obowiązuje do końca roku 2018 ( od 7:00 do 18:00 max 10 h/dziennie )

Każda rozpoczęta godzina po przekroczeniu liczby określonej w abonamencie:   25 zł

KARNETY  GODZINOWE

  •  50h:    400zł  do wykorzystania w ciągu 1 miesiąca
  •  75h:    500zł  do wykorzystania w ciągu 1 miesiąca
  •  100h:  600zł   do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy

Ważność karnetów  miesiące od daty zakupu

Każda rozpoczęta godzina poza wykupionym karnetem:  25 zł

Prosimy o przemyślany wybór karnetów. Niewykorzystane godziny nie przechodzą na kolejne miesiące. . Żłobek nie zwraca płatności za niewykorzystane godziny.

Opłaty nie zawierają wyżywienia. Rodzice dostarczają posiłki we własnym zakresie lub mogą skorzystać z wyspecjalizowanego cateringu.

WYŻYWIENIE

Koszt całodziennego wyżywienia  wynosi 12zł. Składa się na nie : II śniadanie, pełnowartościowy obiadek,podwieczorek. Koszt samego obiadu (zupa, II danie)- 8,50zł

Istnieje możliwość przyniesienia gotowych śniadań oraz obiadków.Posiłki przygotowane przez rodziców będą podawane dzieciom nieodpłatnie. W razie nieobecności dziecka w żłobku i odwołania obiadu należy zgłosić ten fakt do godziny 8.30
Wyżywienie w żłobku dostarczane jest przez “Catering…że palce lizać” , który jest pod stałym nadzorem Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Krakowie. Posiadają wszystkie niezbędne pozwolenia, do których Rodzice mają wgląd .Jadłospis na cały tydzień wywieszony jest na tablicy w żłobku.

Opłaty za czesne i opłaty za wyżywienie prosimy dokonywać do 5 dnia każdego miesiąca na poniższy nr rachunku bankowego:

MBank    30 1140 2004 0000 3802 7279 8448

W tytule wiadomości proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, czesne lub oplata za wyżywienie oraz  miesiąc.

cennik obowiązuje do końca roku 2017